Hammarö Gymnastikförening

Gymnastik för alla - med glädje och gemenskap!

Hammarö GFs sommarläger

2024-05-08 16:12
Välkommen att anmäla dig till föreningens sommarläger. Lägret är ett 5-dagarsläger och anordnas måndag-fredag v.33 och är uppdelat i ett förmiddagspass, för barn födda 2015-2017, och ett eftermiddagspass för barn födda 2011-2014.

Datum: 12-16 aug
Tid: kl 9-12 för barn födda 2015-2017 och kl 13-16 för barn födda 2011-1014.
Plats: Djupsundshallen, Djupsundsvägen 1. Ingång genom vår egna entré med  en röd dörr på den högra långsidan av byggnaden sett från parkeringen.
Kostnad: 800kr

 

Förutom massor av rolig träning ingår försäkring och mellis samtliga dagar. Anmälan är bindande och sker senast onsdag den 13 juni till [email protected]. Faktura skickas ut efter anmälan är bekräftad. (Vill ni veta mer vad bindande anmälan innebär hittar ni mer info på föreningens hemsida https://www.hammarogf.se/sida/?ID=395731)

 

I anmälan anger ni gymnastens namn och grupp i ämnesraden och i mejlet anger ni;
- För- och efternamn
- Födelseår
- Kontaktuppgifter till anhörig
- Eventuella allergier
- Vilken mejladress ni vill ha info och fakturan skickad till

Bekräftelse skickas när anmälan kommit in, men det kan ta några dagar då det sker manuellt. Det kommer ett utskick innan lägret med information som kan vara bra att veta. Vid frågor kontakta kansliet [email protected]

 

Välkomna!

 

 

 

Nyhetsarkiv

Stora Enso
Klaravik AB
Länsförsäkringar Värmland
Kongsberg Maritime Sweden
ICA Kvantum Hammarö
Köp vår supporter T-shirt

Våra sponsorer

Stora Enso
Klaravik AB
Länsförsäkringar Värmland
Kongsberg Maritime Sweden
ICA Kvantum Hammarö

Stöd Hammarö GF

Köp vår supporter T-shirt